indonezja

SIEDEMNAŚCIE TYSIĘCY WYSP MILION ŚWIATÓW

Zobacz niesamowite atrakcje Indonezji i odkryj z nami miejsca, które pasują do Twojej duszy.
W naszej ofercie posiadamy pakiety wycieczek dopasowane do oczekiwań różnych klientów. Od komfortowego zwiedzania urokliwych miejsc, po bardziej aktywne formy wypoczynku, kończąc na wielodniowych ekstremalnych wyprawach.

Ty marzysz

my realizujemy

Przeżyj przygodę swojego życia i ucieknij z nami na 10 dni do egzotycznego raju na wyspie Bali i Menjangan w Indonezji.

Zapraszamy na spersonalizowane wakacje ALL INCLUSIVE w prywatnej, luksusowej willi z dużym basenem  i pełną obsługą, położonej w modnym miasteczku Seminyak, zaledwie 10 minut jazdy od plaży. Podczas naszej dziesięciodniowej przygody zobaczymy tarasy ryżowe, wodospad, kultową plażę DreamLand Beach, piękną świątynie BLABLABLA

NASZA WILLA

Nowoczesna willa Kundalini urządzona w balijskim stylu, będzie naszą oazą spokoju i bazą wypadową, z której będziemy wyjeżdżać i eksplorować magiczną wyspę Bali i pobliską rajską wyspę Menjangan

plan podróży

TARASY RYŻOWE

Ryż jest głównym posiłkiem Balijczyków, a Indonezja jest jego trzecim co do wielkości producentem. Zbiory odbywają się co trzy miesiące w związku z czym, ryż sieje się tutaj aż 4 razy w roku.

Aktywny wypoczynek

Park Słoni

Jest niewiele miejsc na świecie, gdzie w tak pięknych okolicznościach przyrody można obcować oko w oko z tym majestatycznym stworzeniem. Park Słoni na Bali jest jednym z takich miejsc.

Małpi Las Ubud

Małpi Las leży w wiosce Padangtegal w Ubud i jest  postrzegany przez jej mieszkańców jako ważne centrum duchowe, gospodarcze, edukacyjne i konserwatorskie dla wsi. Można zobaczyć tu około 700 małp żyjących w swoim naturalnym środowisku.

Przejażdżka Konno

Przeżyj romantyczne chwilę z ukochaną osobą jeżdżąc konno po jednej z nadmorskich  balijskich plaż. Zachód słońca, plaża, szum fal… i piękne chwilę spędzone z najbliższą osobą w towarzystwie przepięknych koni, na długo pozostaną w Twojej pamięci.

polecamy

SŁONIE

Jedyny dedykowany Elephant Park na Bali, gdzie można zobaczyć, poczuć, kąpać się, myć, jeździć i karmić słonie pośród bujnych tropikalnych ogrodów botanicznych.

ekstremalne wyprawy

Wulkany Java

W całej Indonezji znajduje się około 400 wulkanów z czego aż 127 aktywnych, około jednej trzeciej wszystkich aktywnych wulkanów na świecie. Podczas  naszego dwudniowego wypadu klimatyzowanym autem na wyspę Java, wespniemy się na dwa z tamtejszych wulkanów – Bromo i Ijen.

Pulina Swing Ubud

Usytuowany w Ubud Bali Swing to dość nowy i specyficzny plac zabaw dla dorosłych, który na swoim terenie posiada wiele gigantycznych huśtawek. Niektóre z nich sięgają nawet 78 metrów nad ziemią co nie tylko sprawia, że Twoje serce pompuje krew z ogromną szybkością, ale również zapewnia Ci spektakularne widoki na dżunglę i płynącą bezpośrednio pod nią rzekę.

Lot Helikopterem

Przeżyj zabawę i adrenalinę w jednym. Lot  pięciogwiazdkowym helikopterem  Airbus Eurocopter B2 z klimatyzacją, luksusowym skórzanym wnętrzem i najnowocześniejszym wewnętrznym i zewnętrznym systemem kamer, zapewniającym pasażerom usługi niespotykane dotąd na Bali. Możliwe transfery z lotnisk, zorganizowane trasy i zwykły charter.

polecamy

WULKANY NA JAVIE

W całej Indonezji znajduje się około 400 wulkanów z czego aż 127 aktywnych, około jednej trzeciej wszystkich aktywnych wulkanów na świecie.  Organizujemy dwudniowe wyprawy na niektóre z nich.