NURKOWANIA
TURYSTYCZNE 

Bali i Okoliczne Wyspy 

Dla nurków certyfikowanych przygotowaliśmy najciekawsze propozycje nurkowań jednodniowych  oraz  wielodniowych pakietów w najpiekniejszych miejscach nurkowych na Bali. Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości Nusa Dua, Benoa, Jimbaran, Kuta, Seminyak, Sanur, Denpasar, Padang Bai, Candidasa i Ubud.


Nurkowanie na Bali
 oraz okolicznych wyspach odbywa się z brzegu, używamy łodzi typu SPEED BOAT lub tradycyjnych drewnianych łodzi z silnikiem tzw. Jukung.  Najciekawsze miejsca nurkowe są  “rozsiane” wokół całej wyspy, my dostaniemy się do nich przy pomocy wygodnych, klimatyzowanych samochodów.   Nurkujemy tylko w najlepszych miejscach na Bali. Nie nurkujemy w Sanur i Nusa Dua. Są to naszym zdaniem miejsca nie warte organizowania tam nurkowań turystycznych. Nurkowania odbywają się w małych kameralnych grupach (max 4 nurków na przewodnika).

 

Standardowo organizowane są dwa dzienne nurkowania (za dopłatą możliwe jest zorganizowanie 3-ciego nurkowania lub nurkowania nocnego). W cenie zapewniamy butle, balast, posiłek, wodę mineralną, kawę, herbatę oraz opiekę polskiego instruktora lub divemastera.

100$ – rejon Tulamben, Amed, Padang Bai, Candidasa.
140$ – rejon Nusa Penida, Menjangan.
W cenę wliczony jest transport, dwa nurkowania, lunch, woda mineralna.