• PARADISE CAMP 2015

  • CIAŁO UMYSŁ DUSZA

  • ZOSTAŃ MISTRZEM SWOJEGO ŻYCIA

  • DOKONAJ ZMIANY NA FILIPINACH

ODKRYJ TERAZ

INSPIRUJEMY

Do odkrywania pełnego potencjału pasji i realizowania go w formie biznesu. Do świadomego życia w harmonii z samym sobą i otaczającym nas światem. Do wyrabiania w sobie pozytywnych nawyków pomagających nam w realizacji celów. Do poznawania uniwersalnych praw i zasad decydujących o efektach i rezultatach naszych działań.
 

Pasja

Odkryj w sobie moc pasji i zacznij kreować swoją rzeczywistość według własnych zasad.

Wiedza

Zapomnij o wszystkim czego Cię do tej pory uczyli. Oczyść Umysł i otwórz się na rewolucję.

Motywacja

Jest przereklamowana. Potrzebujesz inspiracji i pasji. Jak to masz możesz zapomnieć o motywacji.

parallax layer

 

POZWÓL SOBIE NA LUKSUS TWORZENIA RZECZYWISTOŚCI

Stwórz najlepszą wersję siebie i odkryj  wolność do realizacji swoich najwyższych celów i pasji.

ZAPISZ SIĘ

Przebudzenie

Wewnętrzne? Intelektualne? Duchowe? To tylko naklejki. Odkryj jego prawdziwe znaczenie.

Możliwości

Są nieograniczone. Jeśli będą jakiekolwiek granice, to Ty je będziesz świadomie wyznaczał.

Rozwój

To nieodłączna część ludzkiej natury. Możesz go przyspieszyć lub zwolnić, lecz nie możesz zatrzymać.

parallax layer
Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś

PARADISE CAMP 2015

  OPIS SZKOLENIA

Witaj! Chcemy zabrać Cię w podróż i to dosłownie! Chcemy byś podążył z nami do wnętrza Siebie i poznając siłę żywiołów, odkrył moc Twoich wyjątkowych zdolności. Chcemy byś wyszedł z nudnej Sali Szkoleniowej i odkrył nowy wymiar prowadzenia szkoleń! Gotowy? Wyobraź sobie, że wszystko, co robisz jest jak przygoda i nie wiesz do końca, co spotka Cię za moment. Wyobraź sobie, jak szybko się uczysz i odkrywasz własny potencjał, który natychmiast popycha Cię do działania. Wyobraź sobie, że całe szkolenie odbywa się w raju, gdzie kolory, zapachy i widoki podsycają Twoją kreatywność. Jesteś w przygodzie, jesteś jej częścią! Jesteś bohaterem największego szkolenia, szkolenia życia!

ZAPROSZENIE

PROWADZĄCY

 
Założyciel portalu UcieczkaDoRaju. Podróżnik, pasjonata wolności i niezależności. Miłośnik przygód, przełamywania schematów i poznawania nowych kultur. Bloger i Vloger, który dzieląc się ze światem swoimi doświadczeniami z podróży po Filipinach inspiruje tysiące osób.
Doświadczony przewodnik duchowy, który specjalizuje się w leczeniu dźwiękiem, używając rdzennych, filipińskich instrumentów. Praktykuje również pracę z energiami leżącymi u podstaw szamanizmu. Swoją wiedzę z zakresu Inner Dance zdobywał w różnych ośrodkach rozwoju duchowego na Filipinach, jego nauczycielem był m.in. Pai Villariza. Ramke posiada doświadczenie w masażu, refleksjologii i reiki. Obecnie mieszka na wyspie Siquijor, doskonaląc swoje umiejętności w uzdrawianiu przy pomocy lokalnych ziół i innych tradycyjnych praktyk z tej magicznej wyspy. 
Certyfikowana nauczycielka jogi, która zdobywała doświadczenie w Europie i Azji. Podczas zajęć skupia się na dwóch fundamentalnych elementach: oddechu i ruchu. „Oddech jest naszą życiową siłą, najważniejszym aspektem fizycznego istnienia”. Sarka koncentruje się na synchronizacji oddechu z ruchem, co zapewnia nam całkowity balans i harmonię zarówno dla ciała jak i umysłu. Jest absolwentką studiów psychologicznych w Londynie. Posiada również dyplomy z Refleksjologii, Ayurveda i Reiki. Rozwijała swoje umiejętności uczestniczącz w różnych warsztatach takich jak: Vipassana Meditation, Holotropic Breathwork, Contact Improvisation, Chi Qigong, Ouroboros, Tantra. Interesuje się również studiowaniem odmiennych stanów świadomości i medycyny naturalnej.

.
Paradise Camp to Twoja przygoda, podczas której poznasz świat, który możliwe, że dotąd był po za Twoim zasięgiem. Będziesz uczył się od najlepszych, od trenerów, szamanów i otaczającej przyrody. Będziesz zainspirowany i zmotywowany, by chcieć więcej a wszystko poznasz i doświadczysz w atmosferze przyjaźni i wspaniałej zabawy. Paradise Camp to Twoja ucieczka do raju, w którym poznasz na nowo swoje możliwości i odkryjesz siłę, by chcieć więcej. A może zwyczajnie spędzisz najlepsze wakacje swojego życia:).

 

HARMONOGRAM CAMPA

Przywitamy Cię na wyspie Siquijor – Filipiny. Zobaczymy się już w porcie skąd zrobimy pierwszy krok w nieznane. Na początek abyś mógł zregenerować siły po podróży, pojedziemy do Islandia Beach Resort . Przepiękne miejsce nad samym morzem, piaszczystą plażą z palmami, rajskim jedzeniem i domkiem w stylu bambo pozwoli poczuć Tobie klimat tropikalnej wyspy. Będzie to nasza baza praktycznie do końca pobytu. To tutaj będzie odbywać się część szkoleń.      W tym dniu: – Poznasz nasz cały zespół: trenerów, animatorów, szamana, artystów, muzyków i kucharzy. – Przedstawimy Tobie zasady i wartości naszego projektu Ucieczka Do Raju. – Dostaniesz mapę wyspy, abyś mógł również samodzielnie odkrywać tajemnicze miejsca. W tym dniu poznasz siłę żywiołu ognia, gdzie przy ognisku  integrując się z grupą obudzisz świat zmysłów. – Kosztując filipińskich skarbów morza przy akompaniamencie akustycznej gitary, bębnów i innych rdzennych instrumentów w połączeniu z BeatBox’em otworzysz się na nowe wyzwania. 
Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, czy Twoje wyobrażenie o nim? Tu właśnie rozpoczyna się Twoja przygoda! Aby szybko i sprawnie się doładować lub regenerować siły, dostaniesz przepisy na zdrowe i pyszne szejki, które oczywiście skosztujemy wraz ze śniadaniem. Każdy dzień będziesz zaczynał poranną medytacją, aby tak jak mycie zębów stało się to Twoim nawykiem. Zaczniemy również moduł szkoleniowy, na którym wyznaczysz sobie cele i priorytety na resztę Paradise Camp’a. Szkolenie: Umysł – Mariusz Nowakowski – poznasz skuteczne metody planowania, które będą Twoim drogowskazem na kolejne miesiące i lata – dowiesz się jak radzić sobie z sabotażami blokującymi Cię przed korzystaniem z Twojego potencjału – znajdziesz swoje mocne i mniej mocne strony, nauczysz się nimi w pełni zarządzać i rozwijać Poznaj ten świat – dyskusja na temat różnic kulturowych, oraz wierzeń i obyczajów Filipińczyków – Tradycyjne masaże relaksacyjno-zdrowotne o zachodzie s(łońca
To dzień, który zapamiętasz na bardzo długo! Doświadczysz energii oceanu i poczujesz moc  żywiołu wody! Wybieramy się na wyspę, która słynie z ogromnych żółwi, nie sposób ich nie zobaczyć, więc bądź gotowy na spotkanie pierwszego stopnia z tym dostojnym zwierzakiem. Poza tym będziesz mógł zanurkować wśród przepięknych raf koralowych, które należą do jednych z najciekawszych miejsc nurkowych na Filipinach. Dla głodnych wrażeń nurkowanie z profesjonalnym sprzętem. To będzie całodniowa wycieczka, którą spędzimy na statku, oraz wyspie Apo.  
Poznasz niesamowitą, unikalną wiedzę ziołolecznictwa przekazywaną z pokolenia na pokolenie.  Wybierzemy się na zapierające dech w piersiach, trzypoziomowe wodospady Cambugahay i przeprowadzimy tam szkolenie dla Ciała i Duszy, poprowadzi Cię  Healer Noel Torremacho. Odkryjesz na nowo otaczającą Cię naturę i zaczniesz czerpać z niej nieskończoną energię do życia. Dowiesz się jak można w naturalny sposób radzić sobie z chorobami i dolegliwościami. Dla chętnych sesja z uzdrowiecielem.  Poznaj ten świat – pokaz lokalnej sztuki artystycznej – przełamywanie własnych ograniczeń przy karaoke oraz jamming.
To kolejny dzień, który otworzy przed tobą magię żywiołu powietrza. Oddech to cenny dar, bo na nim unosi się dusza! Czas na wyjazd w góry, które będą naszym sacrum przez kilka dni. Hills of Peace -nazwa tego miejsca nie wzięła się z przypadku. Stworzony przez niesamowitego człowieka jakim jest Fernando Nanding. Klimat zapiera dech w piersiach. Widok na wyspy: Negros, Mindanao, Cebu oraz Apo. To tutaj odkryjesz swoje wnętrze i zaczniesz je lepiej rozumieć. Ramke Samadhi zabierze Cię w głęboki świat tańca wewnętrznego. Szkolenie: Dusza – Ramke Samadhi – Dowiesz się czym jest Inner Dance i jak czerpać z niego najwięcej korzyści – Doświadczysz wewnętrznego tańca, który pozwoli Tobie na ekspresję ciała i emocji uwalniając Cię od przeszłości i wszystkiego co siedzi głęboko w Twojej podświadomości – Poznasz techniki pracy i samodzielnego radzenia sobie ze stresem przy wykorzystaniu muzyki i instrumentów Poznaj ten świat – zatańczymy i wyzwolimy swoje ciała przy dźwiękach naturalnych instrumentów – zagrasz w grupie na wybranym przez siebie instrumencie – jamming – muzyczne improwizacje – noc spędzimy pod gołym niebem poznając gwiazdy, konstelacje i historię świata wg. Wingmakers
Poznaj świat ziemi, gdzie świadomość i potwierdzanie rzeczywistości jest kluczem do pozbywania lęku. Przełamywanie ograniczeń wiąże się ze zrobieniem małego kroku, który w rezultacie okazuje się tym najważniejszym. W tym dniu staniesz oko w oko z Twoim wyzwaniem, lękami i celem. Zrobisz ten decydujący krok i skoczysz od razu na głęboką wodę. Dosłownie i w przenośni ponieważ czas na skoki z klifów do morza. Będzie to dzień pełen emocji i wyzwań, które często odkładałeś i nie mogłeś się do nich zabrać. Przeprowadzimy Cię przez proces szukania inspiracji i znajdywania najlepszej metody na motywację. Szkolenie Umysł – Mariusz Nowakowski – Dowiesz się czym jest motywacja i jak z niej umięjętnie korzystać, aby nie mieć słomianego zapału – Poszukamy Twojego głównego motywu do działania i wzmocnimy go wielopoziomowo (wielozmysłowo) – Dostaniesz narzędzia do self coachingu, aby móc programować swój umysł na sukces Poznaj ten świat – spędzisz ten dzień w rajskim klimacie – piękna plaża Salagdoong oraz chillout w Infinity High Resort – luksusowy resort położony w górach z widokiem na wyspę i basenem infinity
To dzień dla ‚mieszkania’ duszy jakim jest Twoje ciało! W zdrowym ciele zdrowy duch więc aby zadbać o Twoje dobre samopoczucie pojedziemy do nadmorskiego gospodarstwa agroturystycznego.  Poznasz tam Filipińskie cuda natury, na ekologicznej farmie (warzywa, owoce i zwierzęta). Poza tym poznasz eksperta w tematach ziołolecznictwa i medycyny naturalnej, z których wyspa Siquijor słynie.   Szkolenie Ciało – Dynamic Hatha Yoga – Sarka Prikrylova
– poznasz ‚hatha jogę’ –  (Synchronizacja oddechu i ruchu) oraz korekty prawidłowej postawy
– korzyści z hatha jogi są niezliczone: poprawia krążenie krwi i samopoczucie, zwiększa elastyczność i świadomość ciała i umysłu, korzystnie wpływa na sen
To dzień życzeń! Spędź ten dzień jak sobie tylko życzysz. Masz całą wyspę do dyspozycji i wiele atrakcji, które czekają na Ciebie. To co proponujemy to m.in : – zwiedzanie jaskiń – nurkowanie ze sprzętem – snorkling na rafach koralowych – wodospady – plażowanie – wypad do Dumaguete City – rejs dookoła wyspy
Strach ma wielkie oczy i często jest tylko wyobrażeniem w naszej głowie. Ten dzień będzie wielkim wyzwaniem i niezapomnianą przygodą. Z samego rana wypłyniemy na wyspę Cebu, przy której mieszkają największe ryby na świecie ” rekiny wielorybie ” nie tylko będziesz mógł je obejrzeć, ale też z nimi pływać ! Jeśli uda Ci się przetrwać, to popłyniemy na bajeczną wyspę Sumilon z krystalicznie czystą i błękitną wodą. Spędzimy tam resztę dnia i przeprowadzimy plażowy kurs z pracy nad przekonaniami oraz sztukę improwizacji.   Szkolenie Umysł – Mariusz Nowakowski – zaczniesz rozpoznawać dobre przekonania od tych, które Cię ograniczają – dostaniesz narzędzia i metody do samodzielnej pracy : Relatywna Terapia Zachowań, Dualizmy oraz The Work – oderwiesz swoje stare przyzwyczajenia na rzecz nowych i wprowadzisz je na stałe w swoje życie. Zabawimy się w teatr życia, poznasz gry i zabawy, które pozwolą na ekspresję i wyrażanie siebie w najlepszym wydaniu
Wracamy na wzgórza pokoju. To miejsce ma magiczną moc, zachwyca i inspiruje. Dlatego poznasz tutaj historię Damiana, założyciela Ucieczki Do Raju, który opowie Ci o swoich doświadczeniach na drodze do spełniania marzeń, która nie zawsze była kolorowa i usłana różami. Zaczniemy też tzw. ‚Misje Socjalne’ czyli dobrą zabawę w zdobywaniu skarbów, integracji z tubylcami i kreatywnych pomysłów na zdobywanie łupów. Szkolenie – Misje Socjalne – wyjdziesz poza swoją strefę komfortu nawiązując relacje z nieznajomymi – nauczysz się w praktyce sztuki negocjacji – zdobędziesz umiejętność pracy w grupie i zarządzania zespołem
 To dzień wyjątkowy! Poznasz siłę serca i moc Filipińskiej gościnności! To kościelne święto jest okazją do spotkania z rodziną i znajomymi przy syto zastawionym stole z butelkami Rumu i Brandy, które dopełniają Filipińskiego klimatu. Odwiedzimy sąsiadów, skosztujemy  tradycyjnej filipińskiej kuchni oraz wybierzemy się na lokalne disco.  

 

 

DODATKOWE 3 DNI BĘDZIESZ MÓGŁ PRZEZNACZYĆ NA INDYWIDUALNE ZAJĘCIA Z NASZYMI TRENERAMI

 
Przez cały pobyt będziesz miał możliwość skorzystania z indywidualnych sesji coachingowych. Przygotujesz się do nich już przed wyjazdem dzięki temu zbudujemy solidne fundamenty do zmiany, której oczekujesz po powrocie. Będziemy pracować nad holistycznym rozwiązaniem problemu lub osiągnięciem Twojego celu.
Podczas tego  14 dniowego pobytu Ramke będzie eskplorował z Tobą wewnętrzny, transowy taniec, zwiększając Twoją  samoświadomość, która jest uśpiona u większości osób świata zachodniego. Taniec  ten pozwala na wyłączenie umysłu i poddanie się pełnej, niezblokowanej ekspresji Twojego ciała . Jest również naturalnym sposobem na odpuszczanie i akceptację przeszłości, pozwalając na bardziej świadome życie Tu i Teraz. 
Masz możliwość zrobić pełny kurs nurkowania padi. Jest tutaj wiele przepięknych raf koralowych i miejsc do eksploracji morza.
Każdy dzień zaczniemy od medytacji. Poznasz proste metody wyciszania się, relaksacji i wprowadzania harmonii do Twojego codziennego życia. Aby bardziej wtajemniczyć się w ten proces możesz skorzystać z pomocy naszych przewodników duchowych.
Jeśli interesuję Cię ten element Twojego rozwoju, to profesjonalna nauczycielka jogi jest do Twojej dyspozycji. Poświęci Tobie tyle czasu ile potrzebujesz, abyś mógł czerpać jeszcze więcej korzyści i przyjemności w pracy nad swoim ciałem i umysłem.
parallax layerparallax layer

ZAREJESTRUJ SIĘ NA SZKOLENIE
Termin 1 – 25.03. – 08.04.2015
Cena do 10 MARCA – 6.800 pln     Cena po 10 MARCA 10.500 pln
Termin 2 – 01.06. – 14.06.2015
Cena do 1 KWIETNIA – 6.800 pln     Cena po 1 KWIETNIA 10.500 pln

W CENĘ WLICZONE JEST PEŁNE WYŻYWIENIE, ZAKWATEROWANIE, WSZYSTKIE ATRAKCJE, INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z TRENERAMI. ABY ZAPEWNIĆ WYSOKĄ JAKOŚĆ PROWADZONYCH WARSZTATÓW LICZBĘ UCZESTNIKÓW OGRANICZYLIŚMY DO DZIEWIĘCIU.

ZAPISZ SIĘ

Imię:

Adres email: