ZAPRASZAMY

Do prawdziwego świata UcieczkiDoRaju, w którym spotkasz osoby i odwiedzisz miejsca znajome Ci z naszych filmów, doświadczysz esencji lokalnego życia i poznasz smak i wielowymiarowość doznań płynących z obcowania z nami i naszymi przyjaciółmi.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi smak przygody, poznawanie nowych ludzi, odkrywanie fantastycznych miejsc oraz przeżywanie nowych, ekscytujących doświadczeń, to zapraszamy Cię do tego, abyś zatrzymał się w naszym rajskim domu. Mieszkamy tak jak lokalni ludzie, przyjaźnimy się z nimi, pomagamy sobie nawzajem,współpracujemy i świętujemy. Z nami będziesz mógł skosztować czegoś wyjątkowego, wystającego poza zwykłe, wakacyjne ramy plażowania i podziwiania widoków. Jeśli akurat w tym czasie będzie Fiesta, to zabierzemy Cię na nią, tam doświadczysz filipińskiej kultury, tradycji i gościnności w najlepszym wydaniu. Nasz przewodnik Alvin – pewnie kojarzysz z filmów, jeśli nie to sprawdź link poniżej – pokaże Ci najlepsze miejsca na wyspie – tropikalne plaże, rafy koralowe, górskie widoki, jaskinie, wodospady, zabytki. zatrzymując się u nas poznasz lokalnych ludzi, nawiążesz wartościowe znajomości, przyjaźnie, a może nawet spotkasz miłość swojego życia. Zapraszamy!!

Link Do – Alvin Śpiewa Po Polsku

OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Ucieknij Do Raju - Domek Przy Plaży

Domek Przy Plaży


.

.

mm

Wspaniałości : Zespół UcieczkaDoRaju

kontakt@ucieczkadoraju.pl

parallax layerparallax layer

ZATRZYMUJĄC SIĘ W NASZEJ RAJSKIEJ WILLI OTRZYMUJESZ JEDYNE W SWOIM RODZAJU DOŚWIADCZENIE, STAJESZ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO ŚWIATA, W KTÓRYM KAŻDY DZIEŃ WYGLĄDA INACZEJ I KAŻDA CHWILA JEST MAGICZNA.

REZERWUJ

Imię:

Adres email: